Firma nasza powstała ponad 10 lat temu i od samego początku prowadzimy sprzedaż materiałów budowlanych.

Początki naszej działalności, której założycielem jest Mariusz Maszestow ( obecny właściciel ) były trudne ale wytrwałość i determinacja powodowały szybki rozwój , rozszerzanie asortymentu i powiększanie oferty towarów. Ciągła inwestycja w realizowanie potrzeb klientów niekiedy nieopłacalna dla innych firm daje nam motywację i doświadczenie potrzebne do dalszego działania. Obecnie nasza oferta zawiera ponad 5000 pozycji i skierowana jest do odbiorców detalicznych jak i hurtowych, obsługujemy budowy, firmy wykonawcze których inwestycje przekraczają kwoty mln zł. Głównym celem jest klient, niezależnie od wieku i zasobności portfela, nie zawsze liczy się tylko zysk lecz „zadowolony klient".

W składzie naszej załogi są 4 osoby, które tworzą zgrany zespół i dzięki temu nie ma rzeczy niemożliwych, dostarczamy towar w określonym czasie i terminie wskazanym przez klienta, wynagradzamy stałych wykonawców oraz premiujemy upustami klientów indywidualnych. Promujemy takie firmy jak: Vander ( elektronarzędzia ), Wkręt - Met (kołki, wkręty, śruby ), Ferro ( baterie, zawory ), Viega ( kształtki miedziane), Gerda ( zamki, wkładki, kłódki), Knauf ( płyty G/K, suche zaprawy ), Met-Pol ( profile do suchej zabudowy), Słowik ( poziomice, łaty tynk-mur.) oraz wiele wiele innych firm z branży elektrycznej, sanitarnej i budowlanej i narzędziowej.

Inwestujemy również w reklamę naszej firmy poprzez sponsorowanie drużyny halowej piłki nożnej, mamy przyjemność również sponsorować Koło wędkarski Górażdże i drobne imprezy spoza regiony Gogolina. Staramy się zachować jak najlepszą opinie ponieważ zależy nam na dobrej współpracy nie tylko z klientami ale i z dostawcami bo tylko takie podejście daje możliwość uzyskania efektów potrzebnych na dalszy rozwój naszej firmy.